Warszawa: Potrącenie kobiety i mężczyzny pod Dworcem Zachodnim. Wbiegli prosto pod samochód

2022-08-11 10:35

Wbiegli na al. Jerozolimskie w Warszawie prosto pod samochód. W środę, 10 sierpnia, kilka minut przed godz. 23 na wysokości Dworca Zachodniego potrącone zostały dwie osoby - kobieta i mężczyzna. Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe, a poszkodowanym udzielono pomoc. Kobietę z obrażeniami przetransportowano do szpitala.

Wypadek na al. Jerozolimskich w Warszawie. Potrącenie pieszych pod Dworcem Zachodnim 

Dwie osoby zostały potrącone przez samochód osobowy na al. Jerozolimskich na wysokości Dworca Zachodniego w Warszawie. Według wstępnych informacji - kobieta i mężczyzna przebiegli przez jezdnię w kierunku Pruszkowa, ale nie udało im się pokonać kilku pasów w kierunku centrum. Tam zostali potrąceni samochód marki opel, którym kierował dostawca sushi. Informację potwierdza sierż. Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

- Zdarzenie miało miejsce około godz. 22:45. Dwie osoby piesze przechodziły na al. Jerozolimskich w miejscu niedozwolonym. Zostali potrąceni przez pojazd marki opel. Kierowca był trzeźwy. Sprawcami tego wypadku byli piesi, więc policjanci zakończyli czynności na miejscu - poinformowała sierż. Gabriela Putyra. 

Pieszym udzielano pierwszej pomocy na ulicy, później ratownicy przetransportowali ich do szpitala. Ich stan nie jest znany. Kierowcy samochodu osobowego nic się nie stało. 

Strażacy i policjanci interweniowali na Pradze-Południe
Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają