Dramat na oczach pasażerów

Tragedia w tramwaju w Warszawie. Pasażer nie żyje!

2022-08-11 9:06

W środę, 10 sierpnia w godzinach wieczornych w rejonie przystanku Poborzańska 01 na Bródnie doszło do zasłabnięcia pasażera. Na miejsce natychmiast wysłano ratowników medycznych, którzy udzielili mężczyźnie pomocy. Niestety, pomimo reanimacji, nie udało się uratować jego życia.

Do tragedii doszło w środę, 10 sierpnia tuż po godz. 19. W tramwaju jadącym z Annopola w kierunku centrum miasta doszło do zasłabnięcia jednego z pasażerów. O sytuacji szybko powiadomiono służby ratunkowe, które po chwili dotarły na miejsce. Ratownicy przystąpili do reanimacji pasażera, ale mimo ich usilnych starań, mężczyzna zmarł.

Tramwaje linii 1, 3, 25, 70 zostały skierowane na trasy objazdowe. Linie 1 i 70 w kierunku Annopola i Żerania Wschodniego jeździły przez rondo Żaba, 11 Listopada, Targową, Ratuszową, Jagiellońską do ronda Starzyńskiego, skąd wracały do pętli Banacha i Boernerowo. Linie 3 i 25 w kierunku Annopola skierowano przez rondo Żaba, Starzyńskiego, Jagiellońską, Ratuszową, Targową, skąd jechały do pętli Gocławek i Banacha.

Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą, kursującą na trasi: Rondo Starzyńskiego - Starzyńskiego - Odrowąża - Matki Teresy z Kalkuty - Rembielińska - Bartnicza - Wysockiego - Marywilska - Odlewnicza - Annopol - Żerań Wschodni.

Strażacy i policjanci interweniowali na Pradze-Południe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają