Warszawa: Makabra na przejściu. BMW roztrzaskało pieszego

i

Autor: Tadeusz Mróz(2)

Tragedia na drodze

Warszawa: Makabra na Woli. BMW roztrzaskało pieszego na przejściu

2022-08-10 21:24

Koszmarny wypadek na Woli. Na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ul. Kasprzaka i Płockiej BMW huknęło w przechodzącego przez pasy robotnika. Zdarzenie miało miejsce w środę (10 sierpnia) popołudniu. Pieszy w ciężkim stanie trafił do szpitala. jak doszło do tej ogromnej tragedii? Wstępne ustalenia policji są zaskakujące.

Warszawa: Makabra na Woli, pieszy potrącony na pasach

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się około godziny 17. - Dostaliśmy zawiadomienie o potrąceniu na wysokości ulicy Krzyżanowskiego 48. Prawdopodobnie pieszy wbiegł na czerwonym świetle, wtedy został potrącony przez nadjeżdżający samochód – powiedziała Gabriela Putyra ze stołecznej policji. Jak informuje policjantka, kierowca BMW był trzeźwy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że robotnik, to obywatel Gruzji. W bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala, nie wiadomo, czy uda mu się przeżyć.

Przeczytaj również: Wylecieli w powietrze jak lalki! 23-latek wjechał na przejściu w Wyszkowie w grupę pieszych [WIDEO, ZDJĘCIA]

Relacje świadków z miejsca wypadku są przerażające. Pieszy leżał pomiędzy słupkami tuż przy przejściu dla pieszych w nienaturalnej pozycji. Przy nim stała grupka ludzi, starających się mu pomóc. Po chwili poszkodowanego zabrała karetka pogotowia.

Potrącenie w Wyszkowie

Do innego dramatycznego zdarzenia doszło w Wyszkowie. Trzy osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko, gdy na przejściu dla pieszych w Wyszkowie uderzył w nie 23-latek. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Potrącenie dwóch osób na oznakowanym przejściu dla pieszych
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?