Małżeństwo zginęło pod Garwolinem. Ich motocykl staranował 44-latek z Warszawy [NOWE FAKTY]

i

Autor: OSP Maciejowice Małżeństwo jadące motocyklem zginęło w wypadku, do którego doszło w Maciejowicach pod Garwolinem

Małżeństwo zginęło pod Garwolinem. Ich motocykl staranował 44-latek z Warszawy [NOWE FAKTY]

2022-08-10 10:25

Małżeństwo jadące motocyklem zginęło w wypadku, do którego doszło w Maciejowicach pod Garwolinem. Jak wstępnie informuje tamtejsza policja, 54-latek i 53-latka jechali drogą wojewódzką nr 801 w kierunku Kochowa, gdy wyjeżdżający z polnej drogi 44-latek z Warszawy nie ustąpił im pierwszeństwa, uderzając w ich kawasaki. Kobieta i mężczyzna zginęli na miejscu.

Małżeństwo zginęło pod Garwolinem. Ich motocykl staranował 44-latek z Warszawy

Mężczyzna w wieku 54 lat i 53-letnia kobieta, małżeństwo z powiatu garwolińskiego, zginęło w wypadku w Maciejowicach. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 7 lipca, przed godz. 13.21, gdy informacja w tej sprawie wpłynęła do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Jak wstępnie informuje jej rzeczniczka Małgorzata Pychner, małżeństwo jechało motocyklem marki Kawasaki prostym odcinkiem drogi wojewódzkiej nr 801 w kierunku Kochowa. W tym czasie z polnej drogi wyjeżdżał citroenem berlingo 44-letni mieszkaniec Warszawy, który miał nie ustąpić pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doszło do zderzenia. Kobieta i mężczyzna zginęli na miejscu, a policjanci przebadali pod kątem spożywania alkoholu kierowcę osobówki - mężczyzna był trzeźwy. - Niezależnie od tego w szpitalu pobrano od niego krew do dalszych badań - mówi Pychner. Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku wszczęła Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

Czytaj też: Tak wyglądał wypadek pielgrzymki do Medjugorie. Jej uczestnicy mówią o "wielkim huku" [WIDEO]

Czytaj też: 28-latek zginął pod Makowem Mazowieckim! Jego motocykl roztrzaskał się o drzewo

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
W Kiełpinie znaleziono ciała małżeństwa. Nieletni syn zatrzymany przez policję!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE