28-latek zginął pod Makowem Mazowieckim! Jego motocykl roztrzaskał się o drzewo

i

Autor: KPP w Makowie Mazowieckim 28-latek zginął na miejscu, po tym jak jego motocykl uderzył w drzewo w miejscowości Łęgi pod Makowem Mazowieckim

28-latek zginął pod Makowem Mazowieckim! Jego motocykl roztrzaskał się o drzewo

2022-08-09 19:14

28-latek zginął na miejscu, po tym jak jego motocykl uderzył w drzewo w miejscowości Łęgi pod Makowem Mazowieckim. DO śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 8 sierpnia, przed godz. 19.40, gdy informacja w tej sprawie wpłynęła do służb ratowniczych. Wiadomo, że mężczyzna jechał od Makowa Mazowieckiego w kierunku Krasnosielca prostym odcinkiem drogi.

28-latek zginął pod Makowem Mazowieckim! Jego motocykl roztrzaskał się o drzewo

28-letni mężczyzna zginął w wypadku motocykla, do którego doszło w Łęgach pod Makowem Mazowieckim. W poniedziałek, 8 sierpnia, przed godz. 19.40, jechał on jednośladem przez prosty odcinek drogi na trasie Maków Mazowiecki-Krasnosielc, ale jak wstępnie informuje policja, stracił panowanie nad maszyną, po czym zjechał do rowu i uderzył w drzewo. 28-latek zginął na miejscu. - Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku i wykonali czynności pod nadzorem prokuratora. Wszystkie wykonane przez nich czynności pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku - wyjaśnia starsza aspirant Monika Winnik, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

Czytaj też: Kim był kierowca polskiego autokaru w Chorwacji? "To był zawodowiec, dobry człowiek"

Czytaj też: Odpowie za śmierć swojego kolegi? 26-latek spod Ciechanowa popełnił katastrofalny błąd [ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
W Kiełpinie znaleziono ciała małżeństwa. Nieletni syn zatrzymany przez policję!