Krwawy atak w hostelu: Kobieta dźgnęła kolegę nożem!

2019-09-11 14:03 IW
Dźgnęła kolegę nożem
Autor: KSP Warszawa

27-letni Ukrainiec pokłócił się z 31-letnią przyjaciółką. Ona złapała nóż kuchenny i wbiła mu go w klatkę piersiową. Teraz grozi jej nawet 10 lat więzienia!

Hostel przy ul. Sosnowieckiej na Bemowie z niedzieli na poniedziałek spłynął krwią. Towarzyskie spotkanie zamieniło się w niezłą jatkę.

- Do naszego kolegi, Wasyla, przyszła koleżanka. Nie wiem skąd się znają, ale chyba mieli się ku sobie. Ona starsza od niego, ale się dogadywali. Siedzieli, rozmawiali, co tam jeszcze, nie wiem... Co się stało, że Olga złapała za nóż? Pokłócili się o coś, ale nie wiem o co – opowiada Aleksandr, kolega 27-latka ranionego nożem.

Wasilij V. otrzymał cios od swojej koleżanki w klatkę piersiową. Jego przerażeni koledzy natychmiast zawiadomili policję. Funkcjonariusze, którzy ok. 2 w nocy przyjechali na miejsce zdarzenia, wezwali pogotowie, które błyskawicznie pojawiło się w hostelu. Ukrainiec został przewieziony do szpitala. 

- Szkoda chłopaka. Do pracy przyjechał, a w szpitalu wylądował. Na budowie robi, tam mu się nic nie stało, a w domu go kobieta nożem zaatakowała – mówi Aleksandr.

31-letnia napastniczka została jeszcze w hostelu zatrzymana przez policję. - Śledczy zajęli się gromadzeniem materiału dowodowego. Podejrzana usłyszała zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec kobiety środka izolacyjnego i decyzją sądu została ona tymczasowo aresztowana na trzy miesiące – relacjonuje podkom. Marta Sulowska z wolskiej policji.

31-latka może posiedzieć za kratkami nawet 10 lat. Jej ofiara dochodzi do zdrowiu w szpitalu.