Zakrwawiona kobieta uciekała przed agresorem. 64-latek zaatakował koleżankę wiatrówką

i

Autor: SHUTTERSTOCK

DRAMATYCZNA UCIECZKA

Krwawy finał wspólnej libacji. 47-latka została zaatakowana przez zazdrosnego kolegę

2023-07-25 11:41

Policjanci zatrzymali 64-latka, który zaatakował kobietę. Zakrwawiona 47-latka uciekła przed kolegą i schowała się na posterunku policji w Żelechowie. Tam funkcjonariusze udzielili jej pomocy i wezwali karetkę. Kobieta trafiła do szpitala. 64-latek usłyszał już zarzuty.

Żelechów. Zaatakował swoją koleżankę kolbą od wiatrówki

Sytuacja miała miejsce 21 lipca w piątek. Po godzinie 21 na posterunek policji w Żelechowie wbiegła zakrwawiona kobieta. Okazało się, że 47-latka schroniła się tam przed mężczyzną, który ją gonił.

Policjanci udzielili jej niezbędnej pomocy i wezwali karetkę. Kobieta została zabrana do szpitala. W tym czasie policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała kobiety. 64-latek trafił do policyjnego aresztu – przekazała podkom. Małgorzata Pychner z garwolińskiej policji.

Jak słyszymy, kobieta i mężczyzna wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie 64-latek zdenerwował się i zniszczył telefon pokrzywdzonej, rzucając nim o ziemię. Mężczyzna zaczął się awanturować, szarpał koleżankę.

Po chwili wziął wiatrówkę, którą miał pod ręką i uderzył pokrzywdzoną kolbą w twarz. Powodem takiej agresji miała być zazdrość o 47-latkę. Kobieta zdołała uciec i schroniła się w miejscowym posterunku – dodała policjantka.

67-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś, że Cię zabije?