Krzyczała, że topi się w aucie! Parkowanie nad Bugiem zakończyło się makabryczną śmiercią 46-latki [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-05-16 10:25
Krzyczała, że topi się w aucie! Parkowanie nad Bugiem zakończyło się makabryczną śmiercią 46-latki [WIDEO, ZDJĘCIA]
Autor: Instagram / Jednostka Ratowniczo Gaśnicza nr 1 46-latka utonęła w aucie, które wjechało do Bugu w Wyszkowie, po tym jak źle zaparkował je towarzyszący kobiecie 48-latek

46-latka utonęła w aucie, które wjechało do Bugu w Wyszkowie. Do dramatycznych zdarzeń doszło w nocy z piątku na sobotę, 14 maja, gdy kobieta zadzwoniła na numer alarmowy. - Jesteśmy nad Bugiem samochodem i topimy się… - krzyczała, gdy połączenie zostało przerwane. Z tonącego renaulta uratował się 48-latek, który niefortunnie parkował auto nad rzeką.

46-latka utonęła w aucie, które wjechało do Bugu w Wyszkowie. Renault był źle zaparkowany

46-latka utopiła się się w aucie, które wjechało do Bugu w Wyszkowie po nieudanej próbie zaparkowania na brzegu rzeki. w W nocy z piątku na sobotę, 14 maja, gdy kobieta zadzwoniła na numer alarmowy. Krzyczała do słuchawki, że znajduje się w tonącym samochodzie, ale połączenie zostało przerwane. - Jesteśmy nad Bugiem samochodem i topimy się… - to były ostatnie słowa 46-latki, której krzyki przerywał jeszcze odgłos wlewającej się do auta wody. Policjanci z Wyszkowa ustalili, że do zdarzenia doszło w okolicy ul. Na Skarpie, gdzie znaleźli na brzegu rzeki przemoczonego mężczyznę, od którego było czuć alkohol. 48-latek opowiedział bełkotliwą mową, że przyjechał nad Bug razem z kobietą i próbował zaparkować renaulta, ale zrobił to zbyt blisko rzeki, w wyniku czego auto zaczęło się staczać. Mężczyzna zdołał się wydostać z nabierającego wody pojazdu i chwycił 46-latkę, ale jej nie utrzymał - poszkodowaną porwał nurt rzeki i po chwili zniknęła pod wodą.

Dalsza część tekstu pod galerią dokumentującą zdarzenie nad Bugiem w Wyszkowie.

Czytaj też: Wyszków. Jerzy N. przyznał się do zabicia żony i teściowej. Ofiar mogło być więcej! [NOWE FAKTY]

- Mundurowi udzielili mężczyźnie pomocy przedmedycznej i zapewnili komfort termiczny. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że mieszkaniec Wyszkowa ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 48-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia i trafił do policyjnej celi - informuje policja w Wyszkowie.

Czytaj też: Ciało drugiej kobiety wyłowione z Bugu! Szokująca seria w powiecie wyszkowskim

46-latka utonęła w aucie, które wjechało do Bugu w Wyszkowie. Odnaleziono ciało kobiety

Jak informuje policja w Wyszkowie, policjanci i strażacy natychmiast rozpoczęli poszukiwania kobiety i renaulta. Z Warszawy zadysponowano specjalistyczną grupę ratownictwa wodno-nurkowego. Funkcjonariusze prowadzili poszukiwania na lądzie i wodzie, wykorzystując łodzie z sonarami, i z powietrza, za pomocą dronów. Sprawdzano rzekę, starorzecza i brzegi. Ciało 46-letniej mieszkanki Wyszkowa wyłowiono w sobotę, 14 maja, około południa. Strażakom udało się wydobyć również auto. Sprawą kobiety, który utonęła w aucie w Bugu w Wyszkowie, zajęła się też tamtejsza prokuratura. - Ciało kobiety zabezpieczono celem wykonania sekcji. Teraz śledczy wyjaśniają i badają, jak doszło do tragedii - informuje policja w Wyszkowie.

Topiła się w aucie, które wjechało do Bugu. 46-latka nie żyje
Sonda
Czy gdyby nie alkohol, przestępstw w Polsce byłoby mniej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE