Ktoś strzelał do uczniów podczas lekcji WF-u. Policjanci zatrzymali podejrzanego 30-latka

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Ktoś strzelał do uczniów podczas lekcji WF-u. Policjanci zatrzymali podejrzanego 30-latka

HORROR

Strzelanina w szkole podczas lekcji WF-u! Dwoje nastolatków rannych. Jedna osoba zatrzymana

2023-09-08 18:42

Na boisku jednej ze szkół średnich w Ciechanowie doszło do ostrzelania uczniów. Według wstępnych ustaleń policji, nastolatkowie usłyszeli odgłosy przypominające strzały. Dwoje z nich zostało niegroźnie zranionych. Nie wymagali pomocy medycznej. Funkcjonariusze zatrzymali 30-latka, który może mieć związek ze sprawą.

Strzały na boisku szkolnym w Ciechanowie. Jedna osoba zatrzymana

Sceny jak z horroru. Podczas lekcji WF-u w zespole szkół średnich w Ciechanowie doszło do ostrzelania uczniów. Dwie osoby - 15-letni chłopak i 16-letnia dziewczyna zostali niegroźnie zranieni. - Chłopiec miał zaczerwienienie naskórka pośladka, natomiast dziewczynka otarcie naskórka na ramieniu. Nie wymagali hospitalizacji czy pomocy medycznej - przekazała asp. Magda Zarembska z ciechanowskiej policji.

Sytuacja miała miejsce w czwartek, 7 września w okolicach godziny 12. Dzień później, chwilę po godzinie 16, pojawiły się informacje dotyczące pierwszego zatrzymania w sprawie. - Ciechanowscy policjanci zatrzymali 30-latka, który może mieć związek ze zranieniem dwóch uczniów na boisku szkolnym. W jego miejscu zamieszkania ujawniono wiatrówkę, z której prawdopodobnie padły strzały. Trwają policyjne czynności nie wykluczone są kolejne zatrzymania - czytamy w mediach społecznościowych ciechanowskiej policji.

Sonda
Czy broń w Polsce powinna być ogólnodostępna?