Co tam się stało?

Kuriozalny wypadek na kolei w Warszawie. Potrącił ją pociąg, bo załatwiała się na tory? Wstrzymany ruch pociągów

2023-01-04 19:57

Kuriozalny wypadek w pobliżu Dworca Zachodniego. Piesza wpadła pod pociąg! Na miejscu pracuje policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Osoba poszkodowana została ewakuowana i trafiła do szpitala. Na trasie są ogromne utrudnienia, pociągi w kierunku Ciechanowa i Legionowa zostały wstrzymane. Z nieoficjalnych informacji wynika, że poszkodowana… załatwiała się na tory.

Warszawa. Wypadek na torach. Potrącił ją pociąg, bo załatwiała się na tory?

Szokujące zdarzenie miało miejsce przy Dworcu Zachodnim na Woli. - Pani załatwiała swoją potrzebę na torach, wtedy potrącił ją pociąg – mówi obecny na miejscu wypadku reporter „Super Expressu”.

Na miejscu zjawiły się wszystkie służby. - Potwierdzam, takie zdarzenie miało miejsce, ustalamy szczegóły – przekazał lakonicznie Rafał Markiewicz ze stołecznej policji. Więcej informacji przekazali nam strażacy. - Poszkodowaną kobietę ratownicy przetransportowali do karetki, była przytomna. Trafiła do szpitala. Na miejscu pracują służby – informuje Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej. Dodał, że w akcji uczestniczyły 3 zastępy PSP. Na razie nie wiemy, w jakim stanie jest poszkodowana kobieta. 

O godzinie 20:40 otrzymaliśmy nowe informacje. - Kobieta najprawdopodobniej przechodziła w niedozwolonym miejscu na wysokości peronu 9. Ustalamy szczegóły - powiedział Rafał Markiewicz.

Sonda
Doznałeś kiedyś poważnego wypadku?
Wielka podwyżka w PKP Intercity. Bilety kolejowe znów mocno zdrożeją
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany