Jak oni to zrobili?

Lambo za 1,5 mln rozbite, alfa romeo na dachu. Wielkie kraksy w Warszawie

2023-06-19 17:30

Wielkie kraksy w stolicy! W poniedziałek (19 czerwca) w południe alfa romeo wylądowała na dachu. Wcześniej na wyścigowe lamborghini zderzyło się z volvo. Na trasie S2 i S8 utworzyły się gigantyczne korki, a kierowcy psioczyli na czym świat stoi. Szczęśliwie nikt poważnie nie ucierpiał i skończyło się na poważnych stratach materialnych.

Warszawa. Dwie kraksy na ekspresówkach. Lambo rozbite, alfa na dachu

Dwie efektowne kolizje wydarzyły się wczoraj na warszawskich ulicach. Najpierw przed godz. 10 na trasie S2 luksusowe pomarańczowe lamborghini huknęło w tył osobowego volvo. Maska wyścigówki dosłownie wbiła się pod jadące przed nią auto! Szczęśliwe nikomu nic się nie stało, jednak fura warta 1,5 miliona złotych mocno oberwała i czeka ją kosztowny remont. Potem około południa na trasie S8 osobowa alfa romeo zderzyła się z tirem i po chwili runęła na bok. Kierowca osobówki był badany przez ratowników medycznych.

Na początku 2022 r. informowaliśmy o kierowcy pomarańczowego lamborghini, który rozbił auto warte krocie i zostawił je na parkingu! Policjanci szukali sprawcy zamieszania. Więcej o tym niecodziennym zdarzeniu przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy rannej w wypadku osobie?