Roztrzaskał się luksusowym lamborghini i uciekł! Porzucił auto za kilka milionów ZDJĘCIA

2022-01-16 14:44

Wjechał w tył toyoty i uciekł z miejsca zdarzenia?! Szokujące zachowanie kierowcy luksusowego samochodu na warszawskiej Woli. Jak udało nam się ustalić, kierujący wjechał w tył toyoty, która siłą odbicia uderzyła w renault. Od razu po tym kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Jego auto zostało jednak odnalezione. I raczej nieprędko znów wyjedzie na ulice.

Kolizja miała miejsce na warszawskiej Woli, przy ul. Wolskiej 191. - Zgłoszenie wpłynęło o godz. 23:39. W kolizji udział wzięły trzy pojazdy: renault, toyota i lamborghini. Kierowca tego ostatniego auta, oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji - podaje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. - Niedługo po zdarzeniu, policjanci odnaleźli pojazd przy ul. Jana Kazimierza. Aktualnie ustalana jest tożsamość kierowcy. Dokonywane są także oględziny w miejscu zdarzenia - dodaje policjantka Małgorzata Wersocka. - Zawinił najpewniej kierowca lamborghini. Jak relacjonują świadkowie, uciekinier wjechał w tył toyoty, która siłą rozpędu uderzyła w renault - podaje nasz reporter, który był obecny na miejscu.

Kolizja osobówki z TIRem na autostradzie A4
Sonda
Podobają Ci się luksusowe samochody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE