Wielki ogień na Targówku. Autokar płonął jak pochodnia

2022-01-16 14:08
Wielki pożar na Targówku. Spłonął autokar
Autor: Wawa Hot News 24

Tajemniczy pożar na stacji benzynowej przy ul. Radzymińskiej. W środku nocy, z nieznanych dotąd przyczyn w ogniu stanął autokar. Szczęśliwie nikt nie został ranny, choć zagrożenie było ogromne, ponieważ autokar zaparkowany był przy stacji benzynowej! Jak twierdzą świadkowie zdarzenie, pojazd stał tam od kilku dni.

Pożar miał miejsce w nocy z 15 na 16 stycznia. Policja, otrzymała zgłoszenie o godz. 00:45. - Autokar był zaparkowany przy ul. Radzymińskiej 295, tuż obok stacji benzynowej. Pojazd zapalił się z nieznanych dotąd przyczyn. Szczęśliwie autobus był pusty, nikt nie został ranny - mówi Małgorzata Wersocka z biura prasowego komendy stołecznej policji. W akcji udział brali strażacy z JRG 15. - Jak udało mi się ustalić, autobus stał w tym samym miejscu od kilku dni - przekazał nasz reporter.

Autokar spłonął na stacji paliw
Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE