Legionowo: BANDYCI napadli na kobietę w windzie i ukradli okulary za 4 tysiące! [GALERIA]

2020-05-01 16:02
Areszt za rozbój w windzie
Autor: Policja Areszt za rozbój w windzie

Chociaż napad miał miejsce dwa tygodnie temu, policja nie traciła nadziei, że uda się znaleźć i zatrzymać mężczyzn, którzy brutalnie napadli na kobietę w jednym z legionowskich bloków. Dwaj mężczyźni zaatakowali w windzie, użyli gazu i ukradli jej okulary korekcyjne o wartości 4 tysięcy złotych!

Po dwóch tygodniach od zdarzenia kryminalni z Legionowa ustalili i zatrzymali podejrzanego o dokonanie rozboju. - 25-latek wspólnie z innym mężczyzną, zaatakowali pokrzywdzoną w windzie, użyli gazu i ukradli jej okulary korekcyjne. Policjanci zabezpieczyli również ponad 50 gramów marihuany w mieszkaniu mężczyzny. Na wniosek policjantów i prokuratora Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec mieszkańca Warszawy trzymiesięczny areszt – relacjonuje podkom. Justyna Stopińska z KPP w Legionowie.

ZOBACZ TEŻ: Groza na Pradze! Pijany szaleniec zderzył się z audi i skosił przystanek. Ranne osoby!

Kobieta została brutalnie zaatakowana w windzie. Napastnicy użyli wobec niej gazu i próbowali ukraść torebkę. - Kiedy kobieta zaczęła krzyczeć, mężczyźni spłoszyli się. Nie udało im się ukraść torebki, ale zabrali kobiecie okulary korekcyjne o wartości 4 tysięcy złotych – informują policjanci.

Sprawą natychmiast zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, a różne tropy doprowadziły ich do mieszkania podejrzanego 25-latka. W trakcie przeszukania znaleziono gaz oraz słoik, w którym znajdował się susz roślinny. Była to marihuana o wadze ponad 50 gramów.

ZOBACZ TEŻ: NOWE ZASADY w galeriach handlowych. Zobacz jak po majówce bezpiecznie zrobić zakupy!

- Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie mężczyźnie zarzutu dokonania rozboju. 25-latek odpowie również za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Policjanci i prokurator dalej prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania drugiego z podejrzanych mężczyzn – poinformowała podkom. Justyna Stopińska z KPP w Legionowie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 30 IV (goście: Bortniczuk, Chmaj, Borowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE