Potworne

Leżał na ławce bez oznak życia. Ratunek przyszedł za późno. Tragedia w Warszawie

2023-07-26 16:13

W środowe popołudnie (26 lipca) przechodzień spacerujący alejkami parku Skaryszewskiego w Warszawie dokonał makabrycznego odkrycia. Na ławce leżał nieprzytomny mężczyzna. Niestety, na ratunek było za późno. 59-latek już nie żył. Szczegółowe przyczyny i okoliczności jego nagłej śmierci wyjaśnia policja.

Zwłoki w parku Skaryszewskim w Warszawie

Było około godz. 15, gdy przechodzień spacerujący po parku Skaryszewskim dokonał makabrycznego odkrycia. Na jednej z parkowych ławek leżał nieprzytomny mężczyzna. Nie dawał on oznak życia. Spacerowicz natychmiast wezwał na pomoc służby.

Informacje o zdarzeniu potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” policja. - Przechodzień zauważył mężczyznę leżącego na ławce. Miał podejrzenie, że nie żyje. Na miejscu pojawił się zastęp ratownictwa medycznego. Lekarz potwierdził zgon mężczyzny - przekazała nam podinsp. Joanna Węgrzyniak z południowopraskiej policji.

Jak udało nam się ustalić, zmarły mężczyzna miał 59 lat. Nieznana jest jeszcze przyczyna jego nagłego zgonu. Niewykluczone, że mężczyzna był osobą w kryzysie bezdomności.

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 59-latka

W parku Skaryszewskim, w miejscu odnalezienia zwłok mężczyzny, pracowali policyjni technicy. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności śmierci 59-latka.

Ciało mężczyzny w Parku Skaryszewskim. Działania służb
Sonda
Czy znasz podstawowe zasady Pierwszej Pomocy?
Listen on Spreaker.