Leżał na podłodze w Galerii Wileńskiej. Myśleli, że nie żyje, miał... 6 promili!

2021-02-25 14:30 alig
pijany w galerii handlowej
Autor: EASTNEWS pijany w galerii handlowej

Organizm ludzki potrafi dużo znieść. Udowodnił to 36-latek, który w środowy wieczór leżał na podłodze w Galerii Wileńskiej. Był tak pijany, że nie mógł wyjść z budynku o własnych siłach. Na ogół przyjmuje się, że śmiertelna dawka alkoholu to 4 promile. Strażnicy miejscy oniemieli, gdy mężczyzna dmuchną w alkomat. Wykazał on bowiem w jego organizmie ponad 6 promili!

Było już po godz. 20, gdy ochrona Galerii Wileńskiej wezwała strażników miejskich do pomocy. Na podłodze leżał bowiem kompletnie pijany mężczyzna, który nie był w stanie sam wyjść z budynku. Chwilę później funkcjonariusze byli już na miejscu. - Przed wejściem do pomieszczenia ochrony funkcjonariusze zastali leżącego mężczyznę, z którym trudno było nawiązać kontakt werbalny. Z jego dowodu osobistego wynikało, że ma 36 lat - przekazała Straż Miejska.

NIE PRZEGAP: Skandal w urzędzie w Otwocku! Dyrektor do sekretarki: Jak się pani nie umówi, nie zarobię przez panią 30 tysięcy

Chociaż była to tylko formalność, strażnicy postanowili przebadać nieszczęśnika na obecność alkoholu w organizmie. Gdy 36-latek chuchnął w alkomat, strażnicy miejscy oniemieli. Nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Mężczyzna wydmuchał ponad 6 promili! Warto przypomnieć, że już 4 promile uznawane są za dawkę śmiertelną. Nie jest to co prawda rekord Polski, ale 36-latek miał dużo szczęścia, że jego organizm to wytrzymał.

Strażnicy miejscy ułożyli pijanego mężczyznę w pozycji bocznej bezpiecznej i natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe. Mężczyzna, zamiast na wytrzeźwiałkę, trafił prosto do szpitala.

Afera w Otwocku. Mobbing w ZGM. Dyrektor do sekretarki. Nie zarobię przez panią 30 tys.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE