Totalna rewolucja w Lidlu. Klienci mogą się zdziwić, przełomowa zmiana

i

Autor: Tomasz Radzik / Super Express Totalna rewolucja w Lidlu. Klienci mogą się zdziwić, przełomowa zmiana

Już się zaczęło

Lidl już nie będzie tego robił klientom. Totalna rewolucja! Jedna cena na półce, inna przy kasie to już przeszłość

2023-08-03 15:58

Ta zmiana zaskoczyła klientów Lidla z dnia na dzień! Niemiecka sieć podjęła przełomową decyzję, która wprowadza poważne zmiany we wszystkich sklepach Lidl w całej Polsce. Nowe rozwiązanie ma ograniczyć chaos w sklepach i frustracje kupujących. Zmiany wprowadzono już w placówkach w Poznaniu, Wrocławiu i w Małopolsce, a w ostatnich dniach także w Warszawie. Co zmienia się w sklepach Lidla? Wyjaśniamy w tym artykule.

Rewolucja w Lidlu. W sklepach zauważalna zmiana. "W trosce o komfort"

Lidl Polska znów zaskakuje nowościami. W ostatnim czasie w sklepach w Warszawie, we Wrocławiu, a także w Małopolsce wprowadzono zauważalne zmiany, które przełożą się na komfort klientów. Niektórzy przyznają wprost - to prawdziwa zakupowa rewolucja! Co zmieni się w sklepach Lidla

Sieć postanowiła wdrożyć nowoczesne rozwiązanie, które funkcjonuje już m.in. w sklepach tej sieci na zachodzie, m.in. w Niemczech czy Hiszpanii. Tradycyjne papierowe etykiety z cenami zostały zastąpione elektronicznymi cenówkami. To prawdziwy przełom! - Dzięki temu klienci zawsze mają dostęp do aktualnych cen i mogą podejmować bardziej świadome decyzje zakupowe - przekonują przedstawiciele Lidl Polska. Jak działa system elektronicznych cenówek? 

CZYTAJ TEŻ: W Lidlu można zarobić 4150 zł miesięcznie od ręki. Wystarczy spełnić jeden prosty warunek. Sprawdź, jak dostać taką pracę w Lidlu

Przy każdym produkcie pojawiły się wyświetlacze, które swoim wyglądem przypominają czytniki e-booków. System jest zintegrowany z systemem zarządzania towarami, dlatego wszystkie zmiany cen oraz informacji o produkcie są automatycznie przenoszone na e-cenówki w czasie rzeczywistym. Dzięki temu nie ma już konieczności zmian papierowych cen, a klienci mogą być pewni, że nie zostaną wprowadzeni w błąd, bo cena zawsze jest aktualna. 

Błędne ceny w Lidlu, klienci się wściekli. Teraz będzie tylko lepiej

Wcześniej wielokrotnie zdarzały się sytuacje, że cena produktu w kasie, różniła się od tej na półce na niekorzyść klienta. 

Na wyświetlaczach znajdują się różne istotne informacje dla klienta, np. o dodatkowych obniżkach dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dzięki zastosowaniu systemu elektronicznych oznaczeń cenowych można zaoszczędzić nawet 120 ton papieru rocznie - przekonuje biuro prasowe Lidla. 

Obecnie e-cenówki zostały wdrożone we wszystkich sklepach w Poznaniu oraz licznych placówkach w Warszawie, we Wrocławiu, a także w sklepach sieci w województwie małopolskim. Do końca sierpnia system ma zostać wprowadzony we wszystkich sklepach Lidl.

ZOBACZ TEŻ: Porównaliśmy ceny w polskim i niemieckim Lidlu. Wynik to dla nas totalne zaskoczenie

Otwarcie nowego Lidla