Zaraz się zacznie, Ryanair już odwołał loty. Lotnisko w Modlinie zostanie zamknięte

i

Autor: shutterstock

Co się dzieje?!

Loty z Modlina odwołane, lotnisko zamknięte! Wielkie zmiany dla pasażerów Ryanaira

2023-09-18 10:21

Ryanair odwołuje loty z Modlina! To nie są dobre wiadomości dla pasażerów, którzy planowali w połowie września wylot z lotniska w Modlinie lub przylot do podwarszawskiego portu. Od 11 do 21 września lotnisko w Modlinie będzie zamknięte! Wszystko przez wymianę oświetlenia na pasie startowym. Ryanair już anulował kilkadziesiąt rejsów w tym czasie.

Ryanair odwołuje loty z Polski. Powodem zamknięte lotnisko w Modlinie

Ryanair odwołuje loty z Modlina. Od 11 do 21 września planowana jest wymiana oświetlenia początku i końca drogi startowej na lotnisku w Modlinie. Oznacza to dla pasażerów planujących podróże jedno - odwołane loty! Na czas trwania prac podwarszawski port zostanie bowiem zamknięty. Na szczęście lotnisko nie będzie obsługiwać lotów jedynie nocą w godzinach 20:00-05:30.

Ryanair już anulował część lotów z podwarszawskiego portu. Jak podał TVN Warszawa, Maciej Nowicki z biura prasowego linii Ryanair zapewnił, że wszyscy poszkodowani pasażerowie zostali już powiadomieni i poinformowani o możliwości bezpłatnego przeniesienia się na inny lot lub otrzymania pełnego zwrotu kosztów.

Zamkną lotnisko w Modlinie – które loty odwołane?

Na liście anulowanych połączeń z powodu czasowego zamknięcia lotniska w Modlinie są m.in. wieczorne loty z i do Budapesztu 11, 13, 18 i 20 września. Ale także odbywające się w okresie od 11 do 21 września loty m.in. z i do Katanii, Sztokholmu, Paryża, Lizbony, Helsinek, Dublina, Zadaru, Madrytu, Manchesteru czy Eindhoven.

25-milionowy pasażer na lotnisku w Modlinie

W czwartek, 10 sierpnia, na podwarszawskim lotnisku został obsłużony jego 25-milionowy pasażer! Jak przekazało biuro prasowej podwarszawskiego portu, przyleciał on popołudniowym lotem z Rygi. W Terminalu czekała na niego miła niespodzianka - uroczyste przyjęcie i wiele atrakcyjnych upominków od portu lotniczego i jego partnerów.

Czy rozpoznasz miasta po atrakcjach? QUIZ turystyczny dla spostrzegawczych

Pytanie 1 z 10
Słynne kariatydy znajdziemy w:
Kariatydy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany