Łowił ryby, gdy burza wywróciła jego łódkę. Zginął na miejscu

i

Autor: facebook.com/lwopr Łowił ryby, gdy burza wywróciła jego łódkę. Zginął na miejscu

Łowił ryby, gdy burza wywróciła jego łódkę. Zginął na miejscu

2017-08-10 15:56

Burze, które w środę w nocy i czwartek rano przeszły nad Polską, zebrały śmiertelne żniwo. O godzinie 9:32 ratownicy legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego  i straż pożarna otrzymali zgłoszenie o łodzi, która wywróciła się na rzece Bug, nieopodal Warszawy. Służby przyjechały na miejsce jak najszybciej - niestety, mężczyzny, który znalazł się pod łódką, nie udało się uratować.

W czwartek rano, około 9:30, mężczyzna wraz z kolegą łowił ryby nad rzeką, gdy zerwał się silny szkwał. Jak informuje straż pożarna, najprawdopodobniej silny wiatr przewrócił łódź, a wędkarz nie mógł się spod niej wydostać.

Ratownicy po przyjeździe na miejsce zastali łódkę motorową wywróconą do góry dnem. Drugi z poszkodowanych stał obok niej. Mówił, że jego kolega prawdopodobnie znajduje się dalej pod łodzią. Jeden z ratowników próbował pomóc ofierze. Niestety, okazało się, że mężczyzna jest przygnieciony. Stwierdzono u niego brak czynności życiowych. Sprawę przejęła policja.

Drugi z mężczyzn został przebadany przez Zespół Karetki Wodnej. Nie stwierdzono u niego obrażeń. Twierdzi, że szkwał wyrzucił go z łodzi, i czas do przyjazdu służb spędził bez przytomności, leżąc w trzcinach.

CZYTAJ TEŻ: Próbowała w afekcie zadźgać konkubenta - grozi jej dożywocie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany