Luksusowe auto uderzyło w mur Cmentarza Powązkowskiego. Kierowca poszukiwany

2022-01-15 12:55
Wjechał w mur na Powązkach i uciekł. Kierowca poszukiwany
Autor: Tadeusz Mróz

Nieznany sprawca uderzył w mur Cmentarza Powązkowskiego i uciekł z miejsca zdarzenia! Kierujący luksusowym autem Dodge Ram postanowił zbiec z miejsca kolizji po tym, jak z dużą siłą wbił się w ogrodzenie starego warszawskiego cmentarza. Jak podaje nasz reporter, auto jest całkowicie zniszczone od frontu.

W sobotę, 15 stycznia, po godz. 11 kierowca samochodu marki dodge uderzył w mur Cmentarza Powązkowskiego przy ul. Spokojnej 15 (Wola). Zdarzenie potwierdza policja. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba kierująca zbiegła z miejsca zdarzenia po tym jak uderzyła w mur przy ul. Spokojnej. Obecnie trwa ustalanie tożsamości kierowcy - mówi Małgorzata Wersocka z biura prasowego stołecznej policji. Na miejscu pracuje także nasz reporter. - Uszkodzenia samochodu są bardzo duże, kierujący musiał mieć znaczną prędkość - przekazał Super Expressowi Tadeusz Mróz.

Kolizja osobówki z TIRem na autostradzie A4
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE