drogie mieszkania

Luksusowe ulice w Warszawie. Ceny są tam kosmiczne, a na mieszkanie trzeba wydać miliony

2023-09-12 18:57

Warszawa to miasto, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób, które chcą sobie ułożyć życie oraz kupić własne mieszkanie. Jednak przeciętnego Polaka ceny takich mieszkań mogą przerazić. W stolicy są takie miejsca, gdzie na własne cztery kąty mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Przedstawiamy ranking najdroższych ulic w Warszawie.

Najdroższe ulice w Warszawie

W stolicy nie każdy może sobie pozwolić na kupno mieszkania. Niestety, nawet jeśli ktoś chce nabyć kawalerkę, to w większości przypadków musi wziąć duży kredyt na kilkadziesiąt lat. Do tego zdobycie wkładu własnego nie jest łatwe i często wymaga dużo pracy oraz zostawania po godzinach lub pracy na dwa etaty. Oszczędnie na własne "cztery kąty" może trwać wiele miesięcy, a nawet lat.

Nie od dziś wiadomo, że Warszawa nie należy do najtańszych miast. Jednak ceny mieszkań w niektórych miejscach sięgają tak wysokich kwot, że niejedna osoba szukająca własnego lokum w stolicy łapie się za głowę z przerażenia. W zestawieniu przygotowanym przez serwis sonarhome.pl znajdują się ulice, gdzie koszt za metr kwadratowy sięga niebotycznych cen. Ranking prezentujemy w poniższej galerii zdjęć. Ostrzegamy: to informacje tylko dla osób o mocnych nerwach, których horrendalnie wysokie ceny nie przyprawią o zawał serca.

QUIZ na rasowego mieszczucha! Jesteś z miasta? Powinieneś zaorać ten test

Pytanie 1 z 9
Jak wygląda Twój powrót do domu z pracy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany