Makabra na Pradze. Kierowca mini huknął w dziecko na rowerku

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ (2) Makabra na Pradze. Kierowca mini huknął w dziecko na rowerku

Makabra na Pradze. Kierowca mini huknął w dziecko na rowerku

2022-04-27 17:44

Na Pradze doszło do tragicznego wypadku! Na oznaczonym przejeździe rowerowym, który prowadził przez ruchliwą jezdnię, kierowca samochodu marki Mini wjechał w 9-letniego chłopczyka. Dziecko przejeżdżało przez przejście ze swoją mamą. Chłopiec został przetransportowany do najbliższego szpitala.

Pierwsze informacje otrzymaliśmy od reportera „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia. – Do zdarzenia doszło zaraz przy skrzyżowaniu Wybrzeża Szczecińskiego i Mostu Świętokrzyskiego – relacjonuje dziennikarz.

Kierowca mini jechał z Wybrzeża Szczecińskiego i kierował się na most w kierunku centrum miasta. Przez przejazd rowerowy na jezdni, zaraz obok przejścia dla pieszych, przejeżdżała matka z dzieckiem. Niestety doszło do zderzenia. Dziecko z potłuczeniami trafiło do szpitala – przekazał dziennikarz „Super Expressu”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Makabra w Pruszkowie. 82-latek runął z pierwszego piętra. Nie żyje

Informacje dotyczące wypadku potwierdził nam również policjant z Komendy Stołecznej Policji. – Zgłoszenie otrzymaliśmy w okolicach godziny 16:12. Doszło do potrącenia 9-letniego chłopca, który jechał rowerkiem przez przejazd rowerowy – relacjonuje mł. asp. Rafał Rutkowski.

– Kierowca poruszający się mini został przebadany alkomatem, był trzeźwy. Również matka dziecka była trzeźwa. Chłopczyk został przewieziony do szpitala karetką pogotowia – dodaje policjant.

Na miejscu zdarzenia policja prowadzi działania, które mają na celu wyjaśnienie okoliczności tego zajścia.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Milanek zginął na cmentarzu przygnieciony nagrobkiem. Apel rodziców rozrywa serce

Pijany rowerzysta "wleciał" pod prąd na rondo w Lesznie
Sonda
Czy jako rowerzysta czujesz się bezpieczny na polskich drogach?