Makabra na S8. Ciężarówka wbiła się w filar wiaduktu. Nie żyje kierowca

2021-07-27 17:21

Tragiczny wypadek na trasie S8 w miejscowości Mory pod Warszawą. Ciężarówka jadąca w kierunku Poznania z niewyjaśnionych przyczyn uderzyła w betonowy filar wiaduktu. Kierowca, który prowadził ciężarówkę nie przeżył wypadku, pomimo podjętej reanimacji. Trasa w obu kierunkach jest częściowo zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Do potwornego wypadku na trasie S8 doszło w Morach pod Warszawą. W okolicach węzła Warszawa Zachód samochód ciężarowy zjechał z pasa ruchu, staranował bariery energochłonne i uderzył w betonowy filar wiaduktu. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe - straż pożarną, pogotowie i policję. Do akcji ratunkowej wezwano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Informację o tragedii potwierdziła sierż. Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

- Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy około godziny 15:10. Kierujący ciężarówką marki volvo uderzył w filar wiaduktu. Mimo podjętej próby reanimacji, życia kierowcy nie udało się uratować - powiedziała sierż. Putyra.

Na miejscu wciąż pracują służby ratunkowe. Droga jest częściowo zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Na razie nie wiadomo też, dlaczego doszło do wypadku. - Wszelkie okoliczności i przyczyny będą wyjaśniane w toku śledztwa - sprecyzowała sierż. Putyra ze stołecznej policji.

Makabryczny wypadek na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Jedna osoba nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE