Pieszy zmasakrowany przez auto na Wisłostradzie. Pilny apel policji

2021-07-27 12:16

Policjanci z warszawskich Bielan poszukują świadków makabrycznego wypadku, do jakiego doszło kilkanaście dni temu na Wisłostradzie. Na ulicy Pułkowej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Wóycickiego, mężczyzna został rozjechany przez samochód osobowy. Jak relacjonowali ratownicy, ciało było zmasakrowane. Funkcjonariusze nadal próbują ustalić, co dokładnie stało się na Wisłostradzie.

Do makabrycznego wypadku doszło w sobotę, 10 lipca, około godziny 21:30 na ulicy Pułkowej, która jest częścią Wisłostrady. W pobliżu skrzyżowania skrzyżowania z ulicą Wóycickiego pieszy został potrącony przez samochód osobowy. Informacje o wypadku potwierdziła sierż. Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

- Zgłoszenie o wypadku na Bielanach otrzymaliśmy o godzinie 21:45. Po dotarciu służb na miejsce, funkcjonariusze zastali kierującego pojazdem marki fiat oraz martwego pieszego. Kierowca był trzeźwy, na razie nie znamy żadnych szczegółów dot. tego zdarzenia - mówiła kilkanaście dni temu sierż. Putyra.

Teraz bielańscy funkcjonariusze zaapelowali do świadków wypadku o pomoc. - Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu szczegółów tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa V, osobiście na ulicy Żeromskiego 7, bądź telefonicznie dzwoniąc pod numer (47) 723-16-29, (47) 723-71-55 lub 112. Informację można przesyłać też mailem. Sprawę prowadzi sierż. szt. Dawid Dymerski - tłumaczy podinsp. Elwira Kozłowska.

Mundurowi będą wyjaśniać dokładne okoliczności wypadku. Niewykluczone, że pieszy przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Jak relacjonują świadkowie, siła uderzenia była tak duża, że części ciała były rozrzucone na ulicy.

Burza w Warszawie. Ulicami płyną rzeki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE