Wypadek radiowozu w Warszawie. Ranny policjant i jego partnerka

2021-07-27 11:01
Wjechał w radiowóz. Dwóch policjantów w szpitalu
Autor: WAWA HOT NEWS 24 Wjechał w radiowóz. Dwóch policjantów w szpitalu

Do wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór na warszawskiej Ochocie. Na skrzyżowaniu ulic Banacha i Grójeckiej kierowca opla wjechał w tył oznakowanego radiowozu. Dwóch policjantów zostało przetransportowanych do szpitala. Na miejscu niemal natychmiast pojawiło się kilka radiowozów. Funkcjonariusze wyjaśniają już przyczyny tego zdarzenia.

Było około godz. 18:30 w poniedziałek, gdy mieszkańcy Ochoty usłyszeli huk zderzających się ze sobą pojazdów. To 26-letni kierowca opla corsy wjechał w tył radiowozu marki KIA, który zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Banacha z Grójecką. Na miejsce natychmiast przyjechał patrole policji oraz pogotowie ratunkowe. Przód niewielkiego opla był zniszczony. Na drogę posypały się kawałki karoserii. Radiowóz miał jedynie lekko wgnieciony tył.

- Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi - poinformował podkom. Karol Cebula z ochockiej policji. Chociaż zderzenie pojazdów nie wyglądało bardzo groźnie, nie obyło się bez poszkodowanych. Policjanci uczestniczący w wypadku zostali zabrani Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

Jak udało nam się ustalić, 37-letni funkcjonariusz w wyniku zderzenia doznał urazu kręgosłupa. Poszkodowana została również jego 27-letnia partnerka. Obrażenia policjantki nie są jednak jeszcze znane.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku. - Prowadzimy czynności - potwierdził podkom. Karol Cebula.

Makabryczny wypadek na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Jedna osoba nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE