Makabra na Woli. Motocyklista nie żyje, motocykl przygniótł 13-latka. Chłopiec walczy o życie

2021-05-24 17:54
Makabryczny wypadek na Woli
Autor: TADEUSZ MRÓZ Makabryczny wypadek na Woli

Porażający wypadek na Woli rozegrał się na skrzyżowaniu ulic Anielewicza i Esperanto. Motocyklista zderzył się z osobową toyotą. Kierowca jednośladu mimo szybko przeprowadzonej reanimacji zginał na miejscu. Rykoszetem w zdarzeniu oberwał również 13-latek, który akurat znajdował się przy przejściu dla pieszych. Chłopca przygniótł motocykl. Teraz walczy w szpitalu o życie.

Do koszmarnego wypadku doszło chwilę przed godz. 15. - Na skrzyżowaniu ulic Anielewicza i Esperanto motocyklista zderzył się z samochodem osobowym - przekazała Gabriela Putyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Wypadek okazał się tragiczny dla 31-letniego motocyklisty. Mimo reanimacji przeprowadzonej na ulicy mężczyzna zmarł na miejscu.

ZOBACZ TEŻ: Ważny funkcjonariusz ABW wypadł z okna. Ktoś mu w tym pomógł? Jest śledztwo prokuratury

Ranny został również 13-latek. Jak przekazała Gabriela Putyra, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że chłopiec w momencie zderzenia pojazdów stał przy przejściu dla pieszych. Wówczas uderzył w niego motocykl, który odbił się od osobowej toyoty. Chłopiec w ciężkim stanie został zabrany do szpitala.

Kierowca toyoty, z którą zderzył się motocyklista, został przebadany na obecność alkoholu. - Był rzeźwy - poinformował Gabriela Putyra. Na miejscu nadal pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze będą ustalali szczegółowe przyczyny i okoliczności tego przerażającego wypadku.

Ruch ulicą Anielewicza odbywa się już normalnie, jednak nadal w rejonie miejsca wypadku mogą tworzyć się korki.

Samobójstwo na moście Poniatowskiego. Mężczyzna zginął na miejscu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE