Mężczyzna spadł z Mostu Poniatowskiego

i

Autor: WAWA HOT NEWS24

Makabra w centrum Warszawy. 29-latek runął z mostu Poniatowskiego. Ciało leży na plaży [ZDJĘCIA]

2021-05-24 12:12

Tragedia w centrum Warszawy. Młody mężczyzna skoczył z mostu Poniatowskiego na plażę przy Stadionie Narodowym. Na miejsce natychmiast wezwano policję oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Życia 29-latka nie udało się uratować pomimo reanimacji. Na miejscu pracują funkcjonariusze, którzy zabezpieczają miejsce tragedii.

Tragedia rozegrała się na oczach przechodniów w poniedziałek, 24 maja, kilka minut po godzinie 11. Z mostu Poniatowskiego po praskiej stronie Wisły spadł młody mężczyzna. Ofiara runęła na plażę w okolicy Stadionu Narodowego. Jak relacjonuje nasz reporter, życia mężczyzny nie udało się uratować. Do akcji zaangażowano policjantów i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Mężczyzna zmarł. Na miejscu pracują policyjni technicy, którzy zabezpieczyli już miejsce makabrycznego wypadku. Teren plaży został wygrodzony policyjnymi taśmami, a funkcjonariusze zabezpieczyli ciało zmarłego - relacjonuje z miejsca zdarzenia. 

Na razie nie są znane okoliczności tragedii. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo. - Na razie nie znam szczegółów tego zdarzenia. Na miejscu pracują policjanci. Mężczyzna miał 29 lat - przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji. 

Przeczytaj także o samobójstwie Karoliny P.

Do tragedii doszło na moście Poniatowskiego:

Samobójstwo na moście Poniatowskiego. Mężczyzna zginął na miejscu