Makabra w centrum Warszawy. 29-latek runął z mostu Poniatowskiego. Ciało leży na plaży [ZDJĘCIA]

2021-05-24 12:12
Mężczyzna spadł z Mostu Poniatowskiego
Autor: WAWA HOT NEWS24

Tragedia w centrum Warszawy. Młody mężczyzna skoczył z mostu Poniatowskiego na plażę przy Stadionie Narodowym. Na miejsce natychmiast wezwano policję oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Życia 29-latka nie udało się uratować pomimo reanimacji. Na miejscu pracują funkcjonariusze, którzy zabezpieczają miejsce tragedii.

Tragedia rozegrała się na oczach przechodniów w poniedziałek, 24 maja, kilka minut po godzinie 11. Z mostu Poniatowskiego po praskiej stronie Wisły spadł młody mężczyzna. Ofiara runęła na plażę w okolicy Stadionu Narodowego. Jak relacjonuje nasz reporter, życia mężczyzny nie udało się uratować. Do akcji zaangażowano policjantów i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Mężczyzna zmarł. Na miejscu pracują policyjni technicy, którzy zabezpieczyli już miejsce makabrycznego wypadku. Teren plaży został wygrodzony policyjnymi taśmami, a funkcjonariusze zabezpieczyli ciało zmarłego - relacjonuje z miejsca zdarzenia. 

Na razie nie są znane okoliczności tragedii. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo. - Na razie nie znam szczegółów tego zdarzenia. Na miejscu pracują policjanci. Mężczyzna miał 29 lat - przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji. 

Przeczytaj także o samobójstwie Karoliny P.

Do tragedii doszło na moście Poniatowskiego:

Samobójstwo na moście Poniatowskiego. Mężczyzna zginął na miejscu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE