Makabra tuż pod Siedlcami. Pieszy przejechany przez dwa auta! Nie żyje

i

Autor: Facebook/OSP Nowe Pole

Potworny wypadek

Makabra tuż pod Siedlcami. Pieszy przejechany przez dwa auta! Nie żyje

2024-02-24 16:02

Śmiertelne potrącenie pieszego pod Siedlcami. Do wypadku doszło w piątek, 23 lutego, na drodze wojewódzkiej w Żelkowie Kolonii. Mężczyzna został potrącony przez jedno auto i przejechany przez kolejne! Nie miał najmniejszych szans na ratunek. Zginął na miejscu. Policja wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

Żelków Kolonia. Śmiertelne potrącenie pieszego

Do wypadku doszło po godz. 18 w piątek, 23 lutego, w Żelkowie Kolonii (pow. siedlecki) na drodze wojewódzkiej 803. Jaki pierwszy o tragedii poinformował „Tygodnik Siedlecki”. Szczegóły zdarzenia mrożą krew w żyłach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volvo potrącił przechodzącego przez drogę pieszego. Mężczyzna wpadł na przeciwległy pas ruchu, gdzie został przejechany przez kolejny samochód osobowy! Rannego spod pojazdu wydobyli strażacy. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Lekarz, który przyjechał na miejsce wypadku, stwierdził jego zgon.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności tragedii.

Śmiertelne potrącenie małego dziecka

Tego samego wieczora na Mazowszu doszło również do innego potrącenia pieszego. W miejscowości Obiecanowo w pow. makowskim auto potrąciło 2-letniego chłopczyka, który niezauważony przez bliskich wymknął się z nieogrodzonej posesji domu. Sprawca wypadku uciekł. Zdjęcia z miejsca zdarzenia w poniższej galerii zdjęć.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany