Makabra w centrum Warszawy. Przy moście leżały zwłoki. Były w koszmarnym stanie. Musieli ciąć gałęzie!

2021-06-02 18:08
Makabra w centrum Warszawy. Przy moście leżały zwłoki. Zobaczył je rowerzysta
Autor: MW Makabra w centrum Warszawy. Przy moście leżały zwłoki. Zobaczył je rowerzysta

Potworne odkrycie w samym centrum Warszawy. Po praskiej stronie Wisły w pobliżu Mostu Świętokrzyskiego odnaleziono zwłoki. Ciało w znacznym stopniu rozkładu zauważył rowerzysta i natychmiast powiadomił służby. Konieczna była interwencja strażaków, którzy musieli wyciąć gałęzie. Sprawę ujawnienia zwłok prowadzą policjanci.

Zwłoki przy moście Świętokrzyskim zostały ujawnione około godziny 14. - Pod jednym z mostów w Warszawie zostały ujawnione zwłoki. W tej chwili policjanci prowadzą tam czynności - poinformowała asp. sztab. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Zwłoki leżały w zaroślach przy brzegu, a zauważył je przypadkowy rowerzysta, który przejeżdżał w pobliżu.

St. kpt. Michał Konopka z Komendy Miejskiej PSP w Warszawie przekazał, że w działaniach policji pomagali strażacy, którzy wycięli gałęzie i udrożnili dojście do miejsca, gdzie leżało ciało. Dodał, że działania były prowadzone po praskiej stronie Wisły w pobliżu Mostu Świętokrzyskiego.

Wiadomo, że zwłoki były w zaawansowanym stopniu rozkładu. Najprawdopodobniej pływały w Wiśle przez dłuższy czas. Ustaleniem dokładnych szczegółów i okoliczności zdarzenia zajmują się już prascy policjanci.

To kolejna tragedia nad Wisłą w Warszawie. Kilka dni temu młody mężczyzna runął z mostu Poniatowskiego:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE