Makabra w Falenicy. 50-latek rozjechany przez pociąg

2021-08-04 11:24
Pociąg potrącił mężczyznę w Falenicy
Autor: AC

Makabryczny wypadek w warszawskiej Falenicy. W środowe popołudnie pociąg Kolei Mazowieckich potrącił około 50-letniego mężczyznę. Nie udało się uratować jego życia. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu policja pod nadzorem prokuratora ustalała przyczyny i okoliczności tego koszmarnego zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę, 3 sierpnia, około godz. 17:30. Pociąg Kolei Mazowieckich relacji Dęblin - Sochaczew, przejeżdżając przez Falenicę potrącił mężczyznę. Niestety, człowiek nie ma najmniejszych szans w starciu z rozpędzonym składem. Tym razem również wypadek zakończył się w możliwie najgorszy sposób. - Mężczyzna w wieku około 50 lat zginął na miejscu - przekazała mł. asp. Monika Nawrat z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu policja pod nadzorem prokuratora ustalała przyczyny i okoliczności tego makabrycznego zdarzenia. Jak udało nam się ustalić, w chwili wypadku maszynista kierujący składem był trzeźwy.

W związku z tragicznym w skutkach wypadkiem na trasie występowały utrudnienia w kursowaniu pociągów. "W związku ze zdarzeniem w rejonie stacji Falenica występują utrudnienia w kursowaniu pociągów linii SKM S1 i KM R7. Od godz. 17:45 do odwołania wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM – SKM na odcinku: Otwock - Warszawa Zachodnia - w obu kierunkach. Możliwe opóźnienia, odwołania i relacje skrócone pociągów" -informował Warszawski Transport Publiczny.

Makabra na torach w Falenicy. Pociąg rozjechał mężczyznę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE