Tragedia!

Makabra na torach w Grodzisku Mazowieckim! Stalowa bestia zmiażdżyła człowieka!

2023-07-06 12:27

Koszmarny wypadek na torach. W czwartek (6 lipca) rano w Grodzisku Mazowieckim pociąg osobowy z Poznania do Warszawy rozjechał człowieka! Mężczyzna zginął na miejscu. Na kolei trwają potężne opóźnienia. Tor w stronę Warszawy jest zablokowany. Na miejscu tragedii pracują wszystkie służby. Na miejscu jest też prokurator.

Grodzisk Mazowiecki. Tragedia na torach, zginął mężczyzna rozjechany przez pociąg

Do tragedii doszło ok. godz. 9 rano. - O godzinie 9:07 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszego. Mężczyzna poniósł w jego wyniku śmierć. Na miejscu pracuje prokurator. Z uwagi na charakter zdarzenia nie udzielamy więcej informacji – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” oficer prasowy policji w Grodzisku Mazowieckim.

Na trasie po godzinie 12 ciągle trwały utrudnienia w kursowaniu pociągów do Warszawy. Jak podaje Portal Pasażera są opóźnienia na trasie Grodzisk Mazowiecki - Warszawa. Z kolei pociąg relacji Ostrów Wielkopolski - Warszawa Główna, na odcinku od stacji Warszawa Zachodnia do stacji Warszawa Główna, został odwołany. Opóźnienia notują też pociągi Kolei Mazowieckich.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym 
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany