TRAGICZNA ŚMIERĆ

Makabra w Józefowie. Samochód przygniótł 57-latka w garażu! Mężczyzna nie żyje

2022-10-11 11:57

Dramatyczne sceny rozegrały się dziś (11 października) na jednej z posesji w Józefowie (powiat otwocki). 57-letni mężczyzna stracił życie w wyniku koszmarnego wypadku - został przygnieciony przez samochód, który zjechał ze stromego zjazdu i stoczył się prosto do garażu! 57-latek nie miał szans na przeżycie. Auto uderzyło w niego z ogromną siłą - mężczyzna zginął na miejscu. Służby będą wyjaśniać, jak mogło dojść do takiej straszliwej tragedii.

Tragiczna śmierć 57-latka na posesji domu

Do tych dramatycznych wydarzeń doszło dziś (11 października) w Józefowie (powiat otwocki), około godziny 8:00 rano. Jak dowiedzieliśmy się z relacji naszego dziennikarza, który był świadkiem tego wypadku, 57-latek zginął w straszliwych okolicznościach. Mężczyzna został przygnieciony przez samochód na terenie posesji własnego domu! Auto stoczyło się po stromym zjeździe do garażu i zmiażdżyło mężczyznę. 57-latek nie miał szans - zginął na miejscu.

- Na terenie prywatnej posesji doszło do wypadku – samochód z nieznanych dotąd przyczyn przygniótł 57-letniego mężczyznę w garażu. Ten garaż jest umiejscowiony w dole, zjeżdża się do niego. 57-latek zginął na miejscu, na terenie tej posesji trwają oględziny – jest obecna policja i prokurator - dowiedzieliśmy się z relacji naszego dziennikarza.

Skontaktowaliśmy się z policją w Otwocku, by potwierdzić te straszliwe doniesienia.

- Około godziny 8:00 doszło do zdarzenia na terenie prywatnej posesji przy ulicy Lipowej. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 57-letni mężczyzna. Okoliczności tego, co się wydarzyło, są ustalane pod nadzorem prokuratury - powiedziała nam oficer prasowa policji w Otwocku, p.o. mł. asp. Paulina Harabin.

Sprawa jest cały czas wyjaśniania przez pracujące na miejscu służby, które próbują wyjaśnić zagadkową i tajemniczą śmierć na terenie jednej z posesji w Józefowie. O szczegółach będziemy informować w kolejnych artykułach.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Groźny wypadek na al. Waszyngtona. Zderzenie samochodu z autokarem
Nasi Partnerzy polecają