Makabra w Milanówku! Zadźgała nożem kolegę od kieliszka. Zakrwawioną zatrzymali na klatce

2021-03-03 11:35 Damian Ryndak
zadźgała partnera
Autor: KSP

40-latka z Milanówka podczas imprezy ugodziła nożem swojego kolegę. Po wszystkim wyleciała zakrwawiona na klatkę schodową i zaczęła krzyczeć, że go zabiła. Na miejsce wezwano pogotowie i policję. Ratownicy przyjechali na miejsce. W mieszkaniu na podłodze zastali zakrwawionego mężczyznę, który nie dawał znaku życia. Podjęli jego reanimacje, ale nie przyniosła ona rezultatu. Krewka znajoma została zatrzymana i aresztowana na 3 miesiące. Grozi jej dożywocie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed północą. W mieszkaniu trwała libacja alkoholowa. W pewnym momencie kobieta zaczęła kłócić się ze swoim kolegą. Chwilę potem złapała za nóż i dźgnęła go nim kilka razy. Mężczyzna padł na podłogę. Zakrwawiona kobieta wybiegła na klatkę schodową i zaczęła krzyczeć. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i policję. - Policjanci z Grodziska zostali wezwani do jednego z bloków w Milanówku, gdzie doszło do ugodzenia nożem. Przybyli pod wskazany adres razem z załogą pogotowia ratunkowego. Na klatce schodowej zastali zakrwawioną kobietę, która powiedziała im, co zrobiła. - informuje asp. sztab. Katarzyna Zych z komendy w Grodzisku.

Po wejściu do mieszkania ratownicy i policjanci zobaczyli leżącego na podłodze mężczyznę. Natychmiast rozpoczęli jego reanimacja. Niestety mimo ich wysiłku nie udało się go uratować. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon.

Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwą 40-latkę. Wydmuchała 2 promile. Zabezpieczyli też narzędzie zbrodni. Kobieta usłyszała zarzutu zabójstwa. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Za popełniony czyn może jej grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Morderstwo w Pruszkowie. Zadźgał ojca w furii.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE