Makabra pod Przysuchą. Auto rozerwane w pół, nie żyją trzy osoby. Wśród ofiar polityk PiS

2021-11-11 14:26
Makabra w Radestowie. Auto rozerwane w pół, trzy osoby nie żyją,
Autor: Policja Makabra w Radestowie. Auto rozerwane w pół, trzy osoby nie żyją,

Koszmar rozegrał się w czwartkowy ranek w Radestowie w powiecie przysuskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letni kierowca osobowego subaru najpierw potrącił 70-letnią pieszą idącą poboczem, a następnie wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Na miejscu zginęła nie tylko potrącona kobieta, ale również dwóch pasażerów jadących autem.

Makabryczny wypadek miał miejsce około godz. 9:30 w Radestowie w powiecie przysuskim. Jak przekazała w rozmowie z "Super Expressem" podinsp. Katarzyna Kucharska, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący osobowym subaru 38-latek nie dostosował prędkości jazdy i potrącił idącą poboczem 70-letnią kobietę.

Następnie auto wpadło do rowu i uderzyło w betonowy przepust. Samochód dosłownie przerwał się w pół! - Kierowca był trzeźwy - podała podinsp. Katarzyna Kucharska.

Bilans wypadku w Radestowie jest tragiczny. Na miejscu zginęła nie tylko starsza piesza, ale również dwóch pasażerów podróżujących autem. Byli to mężczyźni w wieku 40- i 42-lat. Zarówno oni, jak i kierowca, byli mieszkańcami województwa łódzkiego.

Jak ustalił Express Ilustrowany, jedną z ofiar jest Sebastian Tylman, były radny Rady Miejskiej w Łodzi.

To kolejny już makabryczny wypadek na mazowieckich drogach w ostatnich dniach. W środę, 10 listopada, w Rzeczniowie w pow. lipskim doszło do zderzenia osobowego opla z ciężarówką. Śmierć na miejscu poniosły matka z córką. 

Sonda
Czy kierowca, który spowodował wypadek, powinien trafić do więzienia?
Nocna makabra w Radości. Pieszy potrącony przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE