Makabra w tramwaju na Bródnie. Zwłoki spadły z siedzenia. Mężczyzna był martwy od kilku godzin?

2021-03-02 12:33 ac
Makabra w tramwaju na Bródnie. Zwłoki spadły z siedzenia. Mężczyzna był martwy od kilku godzin?
Autor: MW zdjęcie ilustracyjne

Tragedia w tramwaju linii nr 1 na warszawskim Bródnie. W pojeździe doszło do zgonu pasażera. Jak poinformował jeden z lokalnych portali - zwłoki mogły znajdować się w pojeździe nawet kilka godzin, nim ktokolwiek zorientował się, że pasażer nie żyje. Przerażającego odkrycia dokonano dopiero wtedy, gdy zwłoki spadły z siedzenia w czasie hamowania tramwaju.

Informację jako pierwszy podał portal Warszawa w Pigułce. Do śmierci mężczyzny doszło w tramwaju nr 1. Gdy pojazd jechał ulicą Rembielińską w kierunku krańca Banacha, ciało pasażera spadło z siedzenia. Na miejsce natychmiast wezwano służby, ale na ratunek było za późno.

Jak ujawnili dziennikarze portalu, około 40-letni mężczyzna miał być wożony od pętli do pętli. Motorniczy myślał, że pasażer śpi - czytamy w Warszawie w Pigułce. Informację o śmierci pasażera potwierdza w rozmowie z SE Maciej Dutkiewicz, rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich.

- W tramwaju linii nr 1 na ulicy Rembielińskiej doszło do zgonu pasażera. Nad wyjaśnieniem tej sprawy pracuje policja, z którą współpracujemy - poinformował Dutkiewicz.

Rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich przekazał też, że w sprawie prowadzone jest też wewnętrzne postępowanie. Próbowaliśmy też skontaktować się z policją na Targówku, ale na razie nie otrzymaliśmy informacji w tej sprawie. 

Krwawy atak w Warszawie. 18-latek pociął taksówkarza nożem
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE