Makabryczna śmierć w chłodni. Wszedł do środka i przestał oddychać! Nie żyje 67-latek

i

Autor: POLICJA Makabryczna śmierć w chłodni. Wszedł do środka i przestał oddychać! Nie żyje 67-latek

HORROR POD GARWOLINEM

Makabryczna śmierć w chłodni. Wszedł do środka i przestał oddychać! Nie żyje 67-latek

2023-05-25 12:06

Policjanci starają się wyjaśnić okoliczności śmierci 67-latka, którego znaleziono w chłodni na owoce i warzywa w Starych Podolach pod Garwolinem. Funkcjonariusze zabezpieczają ślady, przesłuchują świadków. Wstępnie wykluczyli, aby śmierć mężczyzny nastąpiła w wyniku przestępstwa.

Garwolin. Śmierć 67-latka. Zmarł w chłodni na owoce i warzywa

Sytuacja miała miejsce w środę, 24 maja w okolicach godziny 22. Pracownik gospodarstwa zauważył leżącego 67-latka w chłodni na owoce i warzywa. Zawiadomił służby, które pojawiły się na miejscu w ciągu kilku minut. Jak się dowiadujemy, w chłodni, w której leżał mężczyzna, było bardzo niskie stężenie tlenu. 

Na miejscu pojawili się policjanci i zespół ratownictwa medycznego. Niestety, lekarz badający 67-latka stwierdził jego zgon.

Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków. Wykonane na miejscu czynności wykluczają, aby śmierć mężczyzny nastąpiła w wyniku przestępstwa. Zwłoki zostały zabezpieczone – przekazała podkom. Małgorzata Pychner z garwolińskiej policji.

Więcej na temat przyczyny zgonu będzie wiadomo po sekcji zwłok, która została zaplanowana na następne dni. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Sonda
Czy przydarzył ci się kiedyś jakiś wypadek w domu?
Nasi Partnerzy polecają