Makabryczny finał imprezy w bloku na warszawskim Mokotowie. W mieszkaniu znaleziono zwłoki młodego chłopaka

i

Autor: Tadeusz Mróz (3) Makabryczny finał imprezy w bloku na warszawskim Mokotowie. W mieszkaniu znaleziono zwłoki młodego chłopaka

HORROR

Makabryczny finał imprezy w bloku na warszawskim Mokotowie. W mieszkaniu znaleziono zwłoki młodego chłopaka

2024-03-03 14:02

Dramat na warszawskim Mokotowie rozegrał się w sobotni poranek (2 marca). W jednym mieszkaniu przy ul. Domaniewskiej znaleziono ciało młodego chłopaka. Jak przekazywali nam świadkowie zdarzenia, w lokalu, na chwilę przed odnalezieniem zwłok – trwała impreza. Policjanci ustalają okoliczności i starają się wyjaśnić, co wydarzyło się na miejscu zdarzenia.

Chwilę po godzinie 11 przy ul. Domaniewskiej, pod jednym z bloków mieszkalnych, pojawiło się kilka pojazdów służb. Na miejsce przyjechali policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego. Jak udało nam się ustalić, w jednym z lokali odnaleziono zwłoki młodego chłopaka.

W mieszkaniu znaleziono ciało młodego mężczyzny. Trwa wyjaśnianie śmierci chłopaka

Z naszych ustaleń wynika, że na chwilę przed odnalezieniem ciała około 20-letniego mężczyzny, w mieszkaniu trwała impreza. Takie informacje przekazali naszemu fotoreporterowi świadkowie całego zdarzenia i mieszkańcy bloku

Sprawą zajęła się policja. Funkcjonariusze pracowali na miejscu pod nadzorem prokuratora, co potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” Bartłomiej Śniadała z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Współlokatorzy znaleźli zwłoki kolejnego współlokatora, ich kolegi. Policjanci wykonywali na miejscu czynności. Sytuacja miała miejsce w sobotę w okolicach godziny 11 − słyszymy.

Horror w Ostródzie! Zwłoki małżeństwa w mieszkaniu

Znasz swoje prawa? Sprawdź, za co policjant może Cię ukarać

Pytanie 1 z 7
Czy policjant może zatrzymać Cię za wyprzedzenie radiowozu?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki