POTRĄCIŁ CHŁOPCA

Makabryczny wypadek na warszawskiej Woli. Kierowca volkswagena wjechał w dziecko na przejściu dla pieszych!

2022-12-06 20:49

We wtorek (6 grudnia) w okolicach godziny 17:30 doszło do tragicznego wypadku na warszawskiej Woli. Na skrzyżowaniu ul. Wolskiej i Płockiej doszło do potrącenia około 7-letniego dziecka. Chłopczyk został przebadany przez zespół ratownictwa medycznego i przetransportowany do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Warszawa, Wola. Potrącił chłopczyka na przejściu dla pieszych. Dziecko trafiło do szpitala

Na warszawskiej Woli doszło do dramatycznego wypadku drogowego. We wtorek (6 grudnia) kierujący samochodem osobowym marki volkswagen potrącenił około 7-letniego chłopczyka. Dziecko przechodziło przez przejście dla pieszych zlokalizowane na skrzyżowaniu ul. Wolskiej i Płockiej.

Potwierdzam. Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 17:37. Doszło do potrącenia dziecka. Trwa ustalanie okoliczności wypadku. Kierowca został przebadany alkomatem pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy – przekazał w rozmowie Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy przebadali dziecko na miejscu i przetransportowali go do szpitala.

Z informacji, które przekazywali mi świadkowie, dziecko przechodziło przez przejście dla pieszych ze swoimi rodzicami. Mieli zielone światło dodał dziennikarz, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają