MAKABRA NA PASACH

Warszawa. Śmiertelne potrącenie 15-latki na przejściu dla pieszych. Nastolatka, pomimo reanimacji, zmarła

2022-11-18 16:36

Do potwornego w skutkach wypadku doszło chwilę po godzinie 15 na skrzyżowaniu ul. Cybernetyki i Komputerowej. Kierujący samochodem osobowym marki opel, według świadków zdarzenia, wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie i huknął w nastolatkę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Dziewczyna, pomimo reanimacji, zginęła na miejscu.

Warszawa, Mokotów. Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

Pierwsze informacje o tym tragicznym wypadku drogowym przekazał nam reporter miejski, który pojawił się na miejscu makabrycznego zdarzenia. Według relacji świadków, kierujący samochodem osobowym marki opel, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Samochód huknął w dziewczynę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Pomimo reanimacji, dziewczyna zginęła na miejscu. Uderzenie było potężne, z jej stóp spadły buty – przekazał reporter „SE”. Ulica jest całkowicie zablokowana. Na miejscu policjanci prowadzą swoje czynności.

Zgłoszenie potwierdził w rozmowie z nami podinsp. Jarosław Florczak z wydziału komunikacji społecznej Komendy Stołecznej Policji. – Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 15:18. Doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła piesza. Kobieta została potrącona przez samochodów osobowy marki opel. Ze wstępnych informacji: kierujący trzeźwy. W sprawie będzie prowadzone śledztwo – przekazał policjant.

Kierowca bmw przejechał pieszą. Kobieta nie żyje

Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy was o koszmarnym wypadku na warszawskich Włochach. Wieczorem, 16 listopada przy ul. Pola Karolińskie, kierujący bmw potrącił kobietę.

Z relacji naszego fotoreportera wynika, że przebiegała ona przez jezdnię w miejscu nieoznaczonym, jako przejście dla pieszych. Niestety, mimo reanimacji życia kobiety nie udało się uratować.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki