Poważny wypadek w WORD przy ul. Odlewniczej. Motocyklista trafił do szpitala

i

Autor: Tadeusz Mróz(2)

GROZA NA ANNOPOLU

Poważny wypadek w WORD przy ul. Odlewniczej. Motocyklista trafił do szpitala

2022-11-17 20:38

Groźny wypadek motocyklisty w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas wykonywania szybkiego slalomu, egzaminowany mężczyzna nagle stracił panowanie nad swoim pojazdem i się wywrócił. Wszystko działo się na oczach egzaminatora. Motocyklista ze złamaną nogą został przetransportowany do szpitala

Poważny wypadek w WORDZIE przy ul. Odlewniczej

To już drugie takie zdarzenie w miesiącu. We wtorek (8 listopada) informowaliśmy was o niemalże identycznym wypadku. Wtedy o godzinie 9:20 na Annopolu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego egzamin na prawo jazdy przerwał upadek motocyklisty. W czwartek (17 listopada) doszło do groźniejszego zdarzenia.

Podczas egzaminu, w okolicach godziny 12, motocyklista wykonujący szybki slalom stracił panowanie nad swoim pojazdem i wywrócił się z maszyną na ziemię. Doznał złamania nogi. Na miejsce natychmiast wezwano zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował rannego do szpitala – przekazał dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Informacje potwierdziła nam również Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 12:26. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na placu manewrowym, kierujący pojazdem marki yamaha stracił panowanie nad pojazdem. Zarówno on, jak i egzaminator zostali przebadani alkomatem, byli trzeźwi – przekazała policjantka.

Kierowca został przetransportowany do szpitala – dodała Wersocka.

Sonda
Straciłeś/aś kiedyś prawo jazdy?