Groza na Annopolu

Groźny wypadek w WORD przy ul. Odlewniczej. Motocyklista wywrócił się na oczach egzaminatora

2022-11-08 11:14

Groźny wypadek motocyklisty w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas wykonywania tzw. ósemki, egzaminowany mężczyzna nagle stracił panowanie nad pojazdem i się wywrócił. Wszystko działo się na oczach egzaminatora, który wezwał na miejsce służby ratunkowe.

Groźny wypadek w WORDZIE przy ul. Odlewniczej

Około godziny 9.20 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na Annopolu, przy ul. Odlewniczej, trwał egzamin na prawo jazdy na motocykl. Jak dowiedział się nieoficjalnie „Super Express”, około 30-letni mężczyzna wykonywał jedno z zadań podczas egzaminu – prawdopodobnie tzw. slalom na ósemce – gdy nagle stracił panowanie nad swoim pojazdem i w wyniku utraty równowagi wywrócił się. Wszystko działo się na oczach egzaminatora, który postanowił na miejsce wezwać służby ratunkowe.

Policja była na miejscu 

Jak wynika z naszych ustaleń, ranny motocyklista został opatrzony w karetce pogotowia przez sanitariuszy. Na miejscu pojawił się również radiowóz policji. Edyta Adamus z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji przekazała nam jednak, że sytuacja została rozwiązana bez potrzeby udziału funkcjonariuszy. - Do zdarzenia doszło na terenie WORD. Nas to nie dotyczy. Mogę tylko przekazać, że motocyklista się wywrócił – powiedziała w rozmowie z „SE” policjantka.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?

Jak kobiety radzą sobie za kierownicą autobusów?

Włącz podcast i posłuchaj, co spotyka je na drodze!

Listen to ""Z panią nie pojadę”, czyli jak kobiety radzą sobie za kółkiem autobusu" on Spreaker.