Tragiczne potrącenie na przejściu dla pieszych. 12-latka została zabrana do szpitala

i

Autor: KP PSP Legionowo Tragiczne potrącenie na przejściu dla pieszych. 12-latka została zabrana do szpitala

MAKABRYCZNY WYPADEK

Legionowo. Tragiczne potrącenie na przejściu dla pieszych. 12-latka została zabrana do szpitala

2022-11-20 18:27

W piątek (18 listopada) chwilę po godzinie 16 doszło do makabrycznego wypadku w Legionowie na ul. Piaskowej. Na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 12-letniej dziewczynki przez samochodów osobowy. Na miejscu interweniowały służby ratownicze. Nastolatka z urazem twarzy została przetransportowana do szpitala.

Legionowo. 12-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Zgłoszenie do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło o godzinie 16:19. Ze wstępnych informacji wynikało, że na przejściu dla pieszych na ul. Piaskowej w Legionowie doszło do potrącenia 12-letniej dziewczynki. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Legionowa, pogotowie ratunkowe oraz policję.

Po przybyciu na miejsce służb ratowniczych potwierdziło się zgłoszenie, które otrzymał dyżurny straży pożarnej. Na ul. Piaskowej, na wysokości numeru 47, doszło do potrącenia 12-letniej dziewczynki przez samochód osobowy. Poszkodowaną natychmiast zajął się zespół ratownictwa medycznego. Dziewczyna z urazem twarzy została przetransportowana do szpitala.

Legionowo. Policja wyjaśnia okoliczności potrącenia 12-letniej dziewczynki

Około godziny 16:10 zostaliśmy zadysponowani do potrącenia na przejściu dla pieszych na ulicy Piaskowej w Legionowie. Jedna osoba poszkodowana została pod opieką ZRM. Duże utrudnienie w ruchu. W działaniach udział brały 2 zastępy JRG Legionowo, ZRM oraz Policja – czytamy w mediach społecznościowych straży pożarnej.

Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Policja prowadziła swoje czynności mające na celu wyjaśnić dokładne okoliczności tego wypadku.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany