W STANIE KRYTYCZNYM

Makabryczny wypadek na Żoliborzu. 17-latka ciągnięta przez tramwaj. Ulicę zalała krew

2022-11-19 10:53

W piątek wieczorem (18 listopada) w okolicach godziny 21 doszło do makabrycznego wypadku na warszawskim Żoliborzu. Tramwaj linii 15 potrącił 17-letnią dziewczynę. Kobieta była ciągnięta przez maszynę, w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala. Policjanci prowadzą postępowanie wyjaśniające, ustalają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Warszawa, Żoliborz. Makabryczny wypadek na przejściu dla pieszych. Tramwaj potrącił kobietę

W czwartek wieczorem (18 listopada) w okolicach godziny 21 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na ul. Mickiewicza, na wysokości przystanku tramwajowego Generała Zajączka tramwaj linii 15 potrącił 17-letnią dziewczynę.

- Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. 17-latka uderzona przez tramwaj, była ciągnięta przez jeden z wagonów. W stanie krytycznym, nieprzytomna została przetransportowana do szpitala - przekazał nam jeden ze świadków zdarzenia. 

Skontaktowaliśmy się z zespołem prasowym Komendy Stołecznej Policji. - Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 21:15 i zostało zakwalifikowane jako wypadek. Tramwaj linii 15 potrącił kobietę. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Motorniczy został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy - przekazał podinsp. Jarosław Florczak. Policjant apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, tym bardziej podczas tak nagle zmieniającej się aury pogodowej.

Tramwaj potrącił 17-latkę. Kobieta w stanie krytycznym trafiła do szpitala 

Informacje o wypadku potwierdził nam również st. kpt. Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej. - Zgłoszenie wpłynęło do nas około 21:15. Na miejscu były nasze trzy zastępy. W momencie dojazdu nasz dowódca potwierdził potrącenie, poszkodowana znajdowała się obok tramwaju, opiekował się nią zespół ratownictwa medycznego. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - przekazał strażak,

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Nasi Partnerzy polecają