WYDMUCHAŁ 3 PROMILE!

Makabryczny wypadek w Nadarzynie. Pijany kierowca wjechał na dach skody. Miał 3 promile!

2022-09-26 18:04

Koszmarny wypadek w Nadarzynie. W poniedziałek, 26 września, pijany kierowca fiata tak szybko pędził przez ulice miasta, że najpierw uderzył w tył nissana, a potem przemieścił się na przeciwległy pas i wylądował na dachu osobowej skody! W wyniku tej kraksy kierowcy ze skody i fiata trafili do szpitala. Okazało się, że kierujący fiatem był pijany – wydmuchał 3 promile!

Miał 3 promile, wjechał na dach osobowej skody

To niemalże karambol! W poniedziałek, 26 września, pijany kierowca fiata gnał przez miasto, nie zważając na przepisy. Po godzinie 13:20 przy ulicy Pruszkowskiej, jego pijacki rajd skończył się potwornym wypadkiem. Kierowca fiata „na gazie” huknął w tył nissana, a potem przemieścił się na przeciwległy pas i wjechał na dach osobowej skody. Wszystko rozegrało się w ułamku sekundy. Kierowca fiata niemal zaparkował na dachu auta, w które z impetem uderzył! Widok był koszmarny. Z relacji świadków wynikało, że kierowca fiata mógł prowadzić w stanie nietrzeźwości. Nie został jednak przebadany na miejscu, bo obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala. Tam przypuszczenia obserwatorów tego drogowego zderzenia okazały się prawdziwe - kierowca fiata, który spowodował ten wypadek, wydmuchał aż 3 promile! Teraz policja czeka, aż mężczyzna opuści medyczną placówkę, by przeprowadzić z nim dalsze czynności.

ZOBACZ TEŻ: Strubiny. Wojskowe auto wylądowało na dachu. Policja: Kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków

Policja o wypadku w Nadarzynie

- Do wypadku doszło po godzinie 13:20 przy ulicy Pruszkowskiej. Pojazd marki fiat nie dostosował prędkości i uderzył w tył pojazdu marki nissan. Po tym uderzeniu kierowca fiata przemieścił się na przeciwległy pas ruchu i uderzył w skodę. W wyniku tego zderzenia kierowcy ze skody i fiata trafili do szpitala. Wstępne badania wykazały, że kierujący skodą był trzeźwy, a kierowca fiata miał 3 promile alkoholu. Osobom podróżującym nissanem nic się nie stało. Okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane – przekazała „Super Expressowi” kom. Karolina Kańka z KPP w Pruszkowie.

Sonda
Czy wszyscy pijani sprawcy wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Pijany kierowca uciekał przed policją na S8. Staranował radiowóz!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE