Jakubiak wycofuje się z Polonii Warszawa

i

Autor: wikipedia.pl Jakubiak wycofuje się z Polonii Warszawa

Marek Jakubiak ostatecznie porzuca Polonię Warszawa! [AUDIO]

2019-05-06 15:58

Jak ustaliłem, jeden z najbogatszych posłów i były kandydat na prezydenta Warszawy jeszcze do niedawna gromko deklarował pomoc najstarszemu stołecznemu klubowi. Teraz przyznaje, że ten pomysł nie wypalił i wycofuje się z zaangażowania w Czarne Koszule.

Marek Jakubiak nigdy nie obiecywał pomocy finansowej dla Polonii, ale zapewniał, że pomoże znaleźć sponsorów i w razie potrzeby będzie służył radą. Teraz przyznaje, że nie będzie pomagał, bo podobno został o to przez stołeczny ratusz: - Najstarszy klub w stolicy ma kłopoty finansowe z powodu traktowania go przez miasto. I zostałem poproszony, żeby się nie wtrącać, bo nawet to, co dzisiaj klub dostaje, można też przykręcić - powiedział mi w rozmowie.

Posłuchaj:

Przeczytaj także: Legia przegrywa z Piastem i komplikuje swoją sytuację

Tymczasem miasto ogłosiło właśnie przetarg na budowę stadionu Polonii. - W ramach konkursu wpłynęło do nas 17 prac. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej ilości zgłoszeń, bo konkurs jest bardzo trudny. 13 maja o godz. 12.30 w pawilonie Zodiak ogłosimy zwycięzcę konkursu. Pokonkursowa debata też w Zodiaku 24 maja o godz. 18 - powiedziała mi miejski architekt Marlena Happach. Czy to wszystko odmieni los Czarnych Koszul, którym w tej chwili  brakuje pieniędzy nawet na grę w trzeciej lidze?

Przeczytaj także: Kolejny rekord Veturilo. Prawie pół miliona więcej wypożyczeń niż w ubiegłym roku

 

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają