Martyna S. siedzi w poprawczaku! Wiemy, co się dzieje z okrutną nastolatką!

2020-05-11 12:05
martyna s zakład
Autor: DAR

Nastolatka, która wspólnie ze swoim chłopakiem opracowała plan zabicia Kornelii, a następnie wcieliła go w życie siedzi w poprawczaku. Reporterzy Super Expressu ustalili, co się z nią dzieje.

Mieszkańcy chcieli zlinczować zabójcę Kornelii

Martyna S. nie ma łatwo. Nastolatka chwilę po zatrzymaniu trafiła do zakładu poprawczego, gdzie podobnie jak jej chłopak Patryk B. czeka na rozprawę w sądzie. Jest pilnowana przez załogę 24 na dobę. W pierwszych dniach została umieszczona na specjalnym oddziale przejściowym. Nie miała z nikim kontaktu i przebywała sama w pomieszczeniu. Miała też rozmowę z psychologiem. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, niedoszła policjantka, nie żałuje tego co zrobiła. Jest też osobą zdemoralizowaną. Dziewczyna może wychodzić na zewnątrz, żeby zaczerpnąć powietrza, ale tylko na 15 min. Taki los czekał ją będzie jeszcze przez wiele lat. Okrutna nastolatka do 21 roku życia będzie przebywać w zakładzie poprawczym. Jeśli sąd skarze ją na wiele lat odsiadki, trafi potem do zakładu karnego.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE NASZEGO NEWSA Wiktoria M. z Lesznowoli ODNALEZIONA! Ponad pół roku nie dawała znaku życia!

TU TEŻ MOŻESZ KUPIĆ SUPER EXPRESS. KLIKNIJ 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE