Marzenia się spełniają! Mamy masę atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Czekamy na listy od najmłodszych

2022-05-21 9:09
Dziecięce marzenia
Autor: SHUTTERSTOCK

Dziecięce marzenia mają moc, a ich magia potrafi zdziałać cuda! Wielokrotnie przekonali się o tym najmłodsi warszawiacy, którzy brali udział w cyklicznej akcji „Dziecięce Marzenie”. Redakcja „Super Expressu” współorganizuje od lat z włodarzami warszawskich dzielnic. I tym razem z niecierpliwością czekamy na listy z najskrytszymi dziecięcymi marzeniami.

Jak co roku przed Dniem Dziecka w redakcji „Super Expressu” panuje wyjątkowa atmosfera. To właśnie teraz czekamy na listy z marzeniami od najmłodszych warszawiaków. Bo chcemy, by 1 czerwca uśmiech zagościł na każdej dziecięcej buzi. A w tym roku jest o co powalczyć! Razem z burmistrzami Białołęki, Ochoty, Ursynowa, Wilanowa i Woli oraz partnerami: firmą Oskroba oraz Teatrem Capitol, przygotowaliśmy niesamowite niespodzianki. Głównymi nagrodami są: wizyta w parku rozrywki Julinek oraz bilety na piękne spektakle. Mamy też mnóstwo gier, które sprawią milusińskim mnóstwo radości. Jak je zdobyć? Wystarczy, że dziecko opisze lub namaluje, o czym marzy, i zgłosi swoją pracę za pośrednictwem specjalnego formularza, który można wysłać na stronie https://dzieciecemarzenie.se.pl/ do 30 maja. Laureatów razem z burmistrzami ogłosimy dokładnie w Dniu Dziecka.

Jak witaminizować dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE