Czołowe zderzenie na Białołęce

i

Autor: Tadeusz Mróz Warszawa: Niebezpieczny wypadek! Bus zderzył się z osobówką, są ranni. Na pomoc ruszył śmigłowiec LPR

Warszawa: Niebezpieczny wypadek! Bus zderzył się z osobówką, są ranni. Na pomoc ruszył śmigłowiec LPR

2021-04-16 8:11

W piątkowy ranek na zbiegu ulic Płochocińskiej i Wilkowieckiej bus przewożący kilka osób zderzył się z samochodem osobowym. Nie obyło się bez rannych. Na miejscu lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wypadek spowodował poważne utrudnienia w komunikacji miejskiej.

Wypadek w Warszawie. Na skrzyżowaniu ulic Płochocińskiej i Wilkowieckiej bus zderzył się z osobówką (16.04.2021)

Piątek (16.04.2021) nie zaczął się spokojnie na warszawskich ulicach. Na zbiegu ulic Płochocińskiej i Wilkowieckiej doszło do poważnego wypadku. - Bus zderzył się z samochodem osobowym - przekazał mł. Kpt. Michał Skrzypa ze straży pożarnej.

Pojazdami podróżowało łącznie siedem osób. Jak przekazał w rozmowie z "Super Expressem" st. sierż. Rafał Markiewicz, pięć osób jadących busem zostało zabranych karetkami do szpitala. Na miejscu lądował też helikopter LPR, który przetransportował do szpitala kierowcę osobowego mercedesa. Na miejscu pracowała policja, która będzie wyjaśniała przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia. Kierowca busa był trzeźwy. W przypadku kierowcy osobówki, zostanie pobrana krew do badań.

Zobacz koniecznie: AKTUALIZACJA: 19-letnia Wiktoria miała pójść z chłopakiem na ognisko. Nie żyje

Wypadek na Białołęce spowodował poważne utrudnienia w komunikacji miejskiej. Autobusy kilku linii zostały skierowane na objazdy.

- Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie skrzyżowania Płochocińska / Wilkowiecka autobusy linii 326, 705, 735, 736 skierowane zostały na trasy objazdowe w obydwu kierunkach: … – Płochocińska – Białołęcka – Hemara – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka (326 do swojej trasy) – Płochocińska – … z pominięciem przystanków Nowiny 01 i 02, Tomaszew 01 i 02, Wilkowiecka 01 i 02, Szamocin 01 i 02, Kobiałka 01 – informuje Warszawski Transport Publiczny.

Jechał rozbitym renault ekspresówką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany