Masakra na Ochocie. Młody mężczyzna wypadł z okna. Pod blokiem palą się dziesiątki zniczy

2021-02-12 15:27

Prawdziwa tragedia na Ochocie! Pod jednym z bloków policja znalazła nad ranem zwłoki młodego mężczyzny. Wszystko wskazywało na to, że wypadł z okna. Dziś w tym miejscu jest mnóstwo zniczy. Bliscy i sąsiedzi opłakują zmarłego.

Do tego istnego dramatu doszło wczesnym rankiem w czwartek. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 4:30. W wyniku nieszczęśliwego zdarzenia przy ulicy Sierpińskiego śmierć na miejscu poniósł 39-letni mężczyzna - zdawkowo przekazał mł. asp. Karol Cebula z komendy policji na Ochocie. 

„Fama” skazany na 25 lat więzienia! Podpalał kluby nocne na zlecenie konkurencji. Nie tylko to miał na sumieniu

Mundurowi nie podają więcej informacji, nieoficjalnie wiemy jednak, że poszkodowany, którego zwłoki znaleziono przed jednym z bloków wypadł z okna. Okoliczni mieszkańcy wskazują, że było to aż 9 piętro, a śmierć nie była przypadkowa. Mężczyzna mógł targnąć się na swoje życie.

11 Listopada podpalił racą pracownię pana Stefana. Sąd podjął wobec niego ważną decyzję

Gdy zabrano ciało 39-latka, a z pod bloku odjechały policyjne radiowozy, w miejscu śmierci mężczyzny stanęły dziesiątki zniczy. 

Mężczyzna dźgnięty we własnym aucie! Ostatkiem sił wezwał pomoc. Trwają poszukiwania sprawców!

Express Biedrzyckiej - Jarosław Sellin: Będą konsultacje ws. składki reklamowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE