Mężczyzna dźgnięty we własnym aucie! Ostatkiem sił wezwał pomoc. Trwają poszukiwania sprawców!

2021-02-10 19:40
Atak nożownika
Autor: ESKA INFO Szczecin

Na warszawskiej Woli doszło do mrożącego krew w żyłach napadu na bezbronnego mężczyznę. Nieznani sprawcy podbiegli do niego, gdy siedział w swoim samochodzie i dźgnęli ostrym narzędziem.

Do tego groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na ulicy Gniewkowskiej. Policja zgłoszenie otrzymała około godz. 16. - Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że gdy kierowca siedział w swoim aucie, podeszli do niego mężczyźni i zranili ostrym narzędziem. Po wszystkim oddalili się w nieznanym kierunku. Mężczyzna sam wezwał na miejsce służby - przekazała asp. szt. Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. 

O krok od tragedii. Na stacji benzynowej zapalił się samochód. Cudem nie doszło do eksplozji

Właściciel osobowego chevroleta został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Miał rany kłute. - Nie mamy informacji o tym, by ten mężczyzna zmarł. Jego stan nie jest zagrażający życiu. Prowadzimy czynności mające na celu jak najszybsze ustalenie sprawców - podsumowała Małgorzata Wersocka. 

Nie są znane motywy sprawców. Policja będzie prowadzić dochodzenie w tej sprawie. 

Siarczysty MRÓZ nadciąga! Najbliższa noc może być rekordowa! IMGW wydało ostrzeżenia

Testujemy pączki za 11 zł od Magdy Gessler. "Orgazm w ustach"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE